Atliekų tvarkymas
Nuotekų išsiurbimas

Sorbentai

Sorbentas “Qualisorb #628N”

SANYO DIGITAL CAMERA

Tai specialiai apdirbtų diatominių žemių (diatomito) ir silicio dioksido kvarco) kristalų mišinys. Produkto granulių paviršius labai porėtas ir primena kempinę (lyginamasis svoris 400g/l), todėl produktas gali sugerti didelį kiekį naftos produktų, tirpiklių ir kitų organinių junginių. “Qualisorb” tiesiog būtinas visoms pramonės įmonėms, geležinkelio transportui, energetikos, mašinų gamybos, naftos perdirbimo ir kitiems objektams, taip pat autoservisams, degalinėms, prekybos centrams – visur, kur naudojami naftos produktai ar cheminiai preparatai.

Sorbentas “SPHAG SORB”

SANYO DIGITAL CAMERA

“SPHAG SORB” – tai gamtinės kilmės (pagamintas iš aukštapelkių durpių samanų kiminų), ekologiškai švarus produktas, skirtas absorbuoti nuo vandens ar žemės paviršiaus didelius pačių įvairiausių cheminių medžiagų kiekius. Daug geriau, negu kiti žinomi sorbentai sugeria lengvuosius ir sunkiuosius naftos produktus (t.y. mazutą, industrinę ir variklių alyvą, dyzelinį kurą, žibalą, benziną), riebalus, dažus, organinius tirpiklius ir kitas skystas chemines medžiagas, srutas. Sorbento paviršius labai išvystytas, panašus į kempinę, lyginamasis svoris – tik 140 g/L. Vandens neabsorbuoja.

Absorbcinis kilimėlis

SANYO DIGITAL CAMERA

Sorbento “SPHAG SORB” kilimėliai naudojami lokalizuoti išsiliejusius naftos ar chemijos produktus tiek ant žemės, tiek ant vandens paviršiaus. Jie pagaminti iš nebalintos medvilnės ir pripildytos sorbentu, pagamintu iš aukštapelkių durpių kiminų. Absorbuojantys kilimėliai yra gaminami 20×20, 45×45 cm, paklotai 100×45, 90×90 cm dydžio. Kilimėliai yra naudojami patiesti vietose, kur yra pastovus lašėjimas arba uždengti teršalų išsiliejimus. Be to, šių kilimėlių pagalba galima apsaugoti vandens telkinių krantus.

Apsauginės bonos

SANYO DIGITAL CAMERA

Sorbento “SPHAG SORB” upinės bonos ir mini bonos naudojamos lokalizuoti išsiliejusius naftos ar chemijos produktus tiek ant žemės, tiek ant vandens paviršiaus. Jos pagamintos iš nebalintos medvilnės ir  pripildytos sorbentu, pagamintu iš aukštapelkių durpių kiminų. Mini bonos yra gaminamos 120 cm ilgio ir 7,5 cm diametro. Upinės bonos yra gaminamos 200 cm ilgio ir 10 , 12, 15 cm diametro. Upinės bonos tarpusavyje gali būti sujungiamos į bet kokio ilgio užtvarą. Komplektuojamos nailoniniu trosu, perveriamu per kilpas, kurio galai tvirtinami upės, kanalo krantuose. Be to, šių bonų pagalba galima lokalizuoti išsiliejusius naftos produktus juos apjuosiant ežeruose, mariose ar kituose vandens telkiniuose. Mini bonos naudojamos lokalizuoti išsiliejusius naftos ar chemijos produktus ant žemės paviršiaus ar nedideliuose vandens telkiniuose.